Какви тетоважи имаат познатите?
   Голем број од познатите личности имаат тетоважи на телото и не се срамат да ги покажат. Мајли Сајрус, Бела Хадид, Дејвид Бекам... Погледнете ги најинтересните тетоважи што ги поседуваат познатите:


Miley CyrusEmma StoneDemi Lovato
Kylie Jenner и  Hailey BaldwinKristen StewartLea MicheleKendall Jenner и Hailey BaldwinDavid BeckhamEmilia ClarkeHarry StylesDaisy RidleyKaty Perry


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење