Gal Gadot блескаше во креација на Oscar de la Renta
  Gal Gadot се појави на интернационалниот филмски фестивал ,,Palms Springs" и ги воодушеви сите присутни. 


A post shared by Edgar Ramos (@edgarramospr) onA post shared by Backgrid (@backgridfashion) on


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење