Селена Гомез на насловната на Harper's Bazaar
  Со 25 години, Селена се има соочено со многу пречки и сите ги има надминато. Таа во новото издание на Harper's Bazaar зборува за нејзината борба против депресијата и за нејзиното здравје.


Погледнете:


Селена открива дека нејзини идоли се Мерил Стрип, Амал Клуни, па дури и Грејс Вандервал, млада пејачка која има само  14 години.
Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење