Џенифер Лоренс изгледаше како вистинска принцеза на BAFTA наградите
  BAFTA или Британските Академски Филмски Награди е церемонија која се одржува годишно во Royal Albert Hall, Лондон. Оваа година на овој настан присуствуваа многу познати личности меѓу кои и Џенифер Лоренс, Анџелина Џоли, Марго Роби, Лупита Њонго. 


Погледнете ги фотографиите:


Џенифер Лоренс


Марго Роби


Анџелина Џоли


Лупита Њонго


Лили Џејмс


Натали Дормер


Ема Робертс


Серша Ронан


Селма Хајек


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење