Филм кој сите го очекуваме: Тomb Raider
  Лара Крофт е ќерка на ексцентричен авантурист кој исчезнал пред неколку години. Сакајќи да ја реши мистеријата за исчезнувањето на нејзиниот татко, Лара заминува на патување до последната негова позната дестинација.
Главните улоги ги играат: Alicia Vikander, Daniel Wu, Walton Goggins, Dominic West.


Погледнете го трејлерот:


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење