Неделен хорсокоп (12.03 - 18.03)
Водолијата ќе пронајде љубов на неочекувано место, Близнаците да бидат внимателни...


Прочитајте го вашиот неделен хорсокоп:

 

Овен

Обидете се да бидете отворени кон повеќе можности. Односите со вашите блиски ќе се зајакнат и подобрат. Бидете внимателни на вашето работно место.

Среќен ден: Понеделник

 


Бик

Патувањето ќе би биде во најдобар интерес оваа недела, без разлика дали е за работа или за релаксација. Недоразбирањата може да предизвикаат кавги и вознемирување.

Среќен ден: Петок

 


Близнаци

Бидете внимателни доколку патувате. Оддалечете се од ситуации кои не ви одговараат. Оваа недела е одична за вас за да започните со учење на нова вештина.

Среќен ден: Петок

 


Рак

Треба да бидете внимателни и да не му верувате на никој. За да спречите расправии со партнерот, подобрете ја вашата комуникација.

Среќен ден: Сабота Лав

Веројатно е дека ќе се појават партнери од минатото. Алчноста и себичноста ќе може да ви предизвикаат конфликти. Оваа недела лесно ќе привлекувате луѓе од спротивниот пол.

Среќен ден: ПонеделникДевица

Ако се чуствувате несигурно во вашите одлуки, поминете некое време сами и преиспитајте ги вашите мотиви. Вие сте на вистинската патека. Лесно ќе заработите пари ако само малку ризикувате.

Среќен ден: Четврток


 

Вага

Дружете се со оние што имаат слични интереси како вас. Ќе се здобиете со нови пријателства преку вашата работа. Ќе дознаете тајна од голема важност.

Среќен ден: ПонеделникШкорпија

Ќе ви треба повеќе време за да одлучите што сакате да правите. На вашите пријатели нема да им се допаѓа вашето друштво, но ќе ги имате истите интереси. Оваа недела е поволна за започнување нов бизнис и инвестиции.

Среќен ден: Петок

 


Стрелец

Оваа недела, вие со вашата издржливост и посветеност ќе ги постигнете вашите цели. Не озборувајте и обидете се да останете позитивни.

Среќен ден: Петок


 


Јарец

Оваа недела ќе се запознате со нови луѓе. Извршувајте ги вашите обврски на време, но сепак оставете си и време за одмор и релаксација.

Среќен ден: Вторник

 


Водолија

Оваа недела правите работи што ви одговараат вас, не се потпирајте на туѓото мислење. Вие ќе пронајдете љубов на неочекувано место.

Среќен ден: Сабота


 

Риби

Обидете се да ги посетувате пријателите и роднините почесто. Верувајте во себе и не се откажувајте од вашите цели. Оваа недела ќе добиете нешто што долго време посакувате.

Среќен ден: Недела

 

Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење