Новиот трејлер на Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
   Во новиот филм од светот на Хари Потер, волшебникот Њут Скемендер се здружува со младиот Албус Дамблдор против злобниот Гелерт Гринделвалд. Главните улоги ги играат: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Katherine Waterston. 


Погледнете го трејлерот:Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald ќе пристигне во кината на 16 Ноември 2018 година. 


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење