Најголем собир на суперхерои на премиерата на Avengers: Infinity War
На премиерата на најамбициозниот филм до сега, Avengers: Infinity War се појавија сите актери од универзумот на Марвел. Chadwick Boseman од Black Panther, Robert Downey Jr.Scarlett Johansson, a и ѕвездите на најновите филмови Tom Holland, кој го глуми Спајдермен и Evangeline Lilly која ќе биде осата во „Ant-Man and the Wasp“. Премиерата беше една од најсилно обезбедените до сега, а присутните го гледаа филмот во три сали за прикажување.


Погледнете:
Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење