Блејк Лајвли го избриша целиот Инстаграм профил заради една причина
  Блејк Лајвли ја избриша секоја фотографија и видео на Instagram. Актерката престана да ги следи сите луѓе вклучувајќи го и нејзиниот сопруг Рајан Гослинг, освен 36 девојки со името Емили Нелсон. 


Како прва објава на профилот по бришењето беше трејлерот на нејзиниот нов филм "What happened to Emily?":


A post shared by Blake Lively (@blakelively) on


Дали вредеше Блејк да избрише се на нејзиниот профил? За помалку од 3 часа трејлерот има 2 милиони прегледи, а и се наоѓа на насловните страни на сите веб портали.

Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење