Како изгледаа познатите личности на премиерата на Ocean's 8?
     Премиерата на долго очекуваниот филм Ocean's 8 се одржа во Њујорк. На премиерата присуствуваа голем број на познати личности, актери, модели меѓу кои беа и Ријана, Џиџи Хадид, Кејт Бланшет, Лили Алдриџ.


Погледнете како изгледаа ѕвездите на црвениот тепих:


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење