Како изгледаа ѕвездите на American Music Awards
     American Music Awards се одржаа по 45ти пат на 19 ноември, во Microdoft театарот во Лос Анџелес. Водителка беше  Tracee Ellis Ross, а на настанот присуствуваа Selena Gomez, Demi Lovato, Lea Michele и други ѕвезди. Погледнете како изгледаа на црвениот тепих:


Selena Gomez

Demi Lovato

Lea Michele

Hailee Steinfeld

Heidi Klum

Ciara

Pink

Nicole Kidman

Madelaine Petsch

Sadie Sink


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење