Chrissy Teigen е повторно бремена!
       Chrissy Teigen само што најави дека го очекува нејзиното второ дете со сопругот John Legend. Вестите ги објави во инстаграм пост во кој Криси снима видео од нејзиното прво дете, Луна. Во клипот Криси покажува кон нејзиниот стомак и ја прашува Луна што има таму, а Луна одговара- бебе. Видете:


it's john's!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење