После месеци позади светлото на Холивуд, Кајли Џенер се враќа. Погледнете ја насловната на Love магазин
      Фановите се возбудени и имаат многу теории. Кога кланот Кардашијан ја објави божиќната честитка, сите имаа едно прашање - Каде е Кајли? ,,Сеуште многу прашања!" - коментираше еден фан на постот, додека друг напиша: ,, Сега не знам што да мислам". Повеќето фанови се убедени дека Кајли е бремена и всушност ја крие бременоста и сака да ја објави на посебен начин.


Нетрпението на луѓето се зголеми со објавувањето на насловната страна на Love Magazine. 


A post shared by Kylie (@kyliejenner) onТоп:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење