Меган Маркл во облека вредна 10000$ !!!
        Меган присуствуваше на нејзиниот прв Божиќ со кралското семејство. Свршеницата на Принцот Хари блескаше во модерен кремов капут, кој го искомбинира со чизми и чанта во кафеава боја. 


A post shared by hola.com México (@hola_mx) on


A post shared by @thenewroyalbaby on


A post shared by @thenewroyalbaby on


За разлика од Меган, Војвотката Кејт се одлучи за елегантно карирано палто. 

Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење