,,Ocean's 8"- Погледнете го новиот трејлер
Осум женски се обидуваат да ја направат измамата на векот на Њујоршката Мет Гала.


A post shared by Ocean’s 8 (@oceans8movie) on


    Главните улоги ги играат: Rihanna, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Katie Holmes. Погледнете го трејлерот:Ocean's 8 ќе можете да го погледнете во кината во јуни оваа година.

Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење