Како изгледала Кејт Мидлтон пред да стане војвотка? Погледнете
  Пред 2011 година Војвотката Кетрин од Кембриџ ја познаваа само како Кејт Мидлтон. Таа не носеше тиара, ниту пак живееше под строги правила. Погледнете како изгледаше Кејт пред да се омажи за Принцот Вилијам:


Топ:

loading...

Контакт

Маркетинг

Услови за користење